Обавештење
Услед уведеног ванредног стања у Републици Србији, због борбе са корона вирусом а према инструкцијама Министарства просвете, науке и технолошког развоја од 17.03.2020. године настава се одвија путем електронских медија на даљину.
Све инструкције, организацију и наставне планове и програм ђаци ће добијати путем електронских платформи и медија. Начини и средства комуникације за поједине предмете биће достављени преко одељењских старешина или наставника појединих предмета.
Све начелне информације биће објављене на сајту школе и фб-страници као и огласној табли школе!
Сигурни смо да ћемо заједничким радом успети да остваримо све зацртане наставне циљеве и планове и обезбедити квалитетно знање сваког ученика.
Наравно, због специфичности и новина у преношењу знања молимо ученике и родитеље да преузму значајнију одговорност у праћењу и савлађивању наставних лекција и садржаја и тиме покажу личну одговорност за своје знање и образовање.
Техничка школа Пожега