ВЕЛИКИ УСПЕХ  ПОНОВЉЕН – КВАЛИТЕТ РАДА У ШКОЛИ ЈЕ ЗАДРЖАН

У  светосавској недељи (23-29.1.2020.) у нашој школи је обављено спољашње вредновање квалитета рада установе  по новом Правилнику у новом циклусу вредновања.

Након  опсежног и детаљног увида кроз посете часовима, вођених интервијуа, увида у документацију из свих шест области квалитета – уледио је извештај  приказа остварености стандарда и степена присутности показатеља кроз табеларни, бројчани и наративни део!

Школа је добила оцену:

ОПШТА ОЦЕНА КВАЛИТЕТА РАДА ШКОЛЕ ЈЕ  4! (на скали 1-4 је највиша оцена). Пред сазнањем да је много теже одржати квалитет (школа је и 2012. добила 4),  него до њега доћи – све честитке свим учесницима образовно-васпитног рада наше школе: родитељима, ученицима, наставницима, стручним сарадницима, ненаставном особљу, социјалним партнерима - на овом изузетном успеху!